Assetto Corsa Yarış Oyunu

Assassin’s Creed Liberation HD Oyunu
Assetto Corsa Yarış Oyunu

Assetto Corsa Yarış Oyunu İzle

Hız Tutkunlarına Bir Oyun Da İtalyanlardan

İtalyan şirketi Steam tarafından ilk olarak 8 Kasım 2013 tarihinde duyurulan araba yarışı oyunu, yazılım mühendisi ve video oyun geliştiricisi Kunos Simulazioni tarafından grafikleri tasarlanan bir oyundur. Oyun, yeni üretildiğinden henüz sadece Windows işletim sistemini desteklemektedir. Ancak gelecek sürümlerinde diğer işletim sistemi platformlarında da oynanabileceği belirtilmektedir. Oyunun üreticisi Kunos Simulazioni, oyunu tasarlarken uluslararası yarış otomobillerini yakından takip ederek bunu oyununa aktardığını bildirmektedir.

Assetto Corsa oyununda birbirinden farklı otomobil modellerinin yanında tarihî otomobiller de bulunmaktadır. Oyun, henüz üretilmesine rağmen 80.000 kullanıcıya ulaşmıştır. Oyunda üç boyutlu tasarlanmış araba modellerini oyuncuların modifiye etmeleri için araç mağazası geliştirilmiştir. Hız tutkunlarına hitap eden oyun, başarılı grafikleriyle beğeni toplamıştır. Oyun, hem tek kişilik olarak oynanabildiği gibi ‘multiplayer’ özelliği ile iki kişilik olarak da oynanabilir.

Otomobiller, DirectX 11 grafik özelliklerini kullanarak gerçek zamanlı simülasyona sahip otomobil markalarını yansıtırlar. Aerodinamik hareketli direksiyonlar, düz ve dinamik lâstiklerle tamamen gerçek yarış zevkini kullanıcılara sunmaktadır. Assetto Corsa, ‘career mode’ menüsüyle birbirinden değişik Avrupa ülkelerindeki pistlerde sizlere yarışma olanağı sunar. ‘Drift Challenges’ menüsündeyse otomobilinizi drift özellikle kullanabilir ve ekstra puanlar alabilirsiniz.

Şimdilik sadece Windows işletim sistemini destekleyen Assetto Corsa, bilgisayarda oynanabilinmesi için en az şu özellikleri barındırmalıdır:

Windows Vista Sp2 – 7 – 8 – 8.1
AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ
2 GB RAM
DirectX 10.1 (eAMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460)
DirectX Version 11

Assetto Corsa Trailer, Assetto Corsa Oyunu izle, Assetto Corsa Yarış Oyunu indir, Assetto Corsa oyunu ne zaman çıkıyor, Assetto Corsa oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML