Assassin’s Creed Liberation HD Oyunu

Assassin’s Creed Liberation HD Oyunu
Assassin's Creed Liberation HD Oyunu

Assassin’s Creed Liberation HD Oyunu İzle

Suikastçının Zor Yolculuğu

Play Station Vita için Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed serisi bu oyununda Amerikan Devrimi yıllarına giderek, oyun severleri New Orleans’ın sokaklarında dolaştırıyor. Serinin müdavimi olan ve piyasaya çıkan her bölümü büyük bir hevesle oynayanların yakından tanıdığı, oyunun başkarakteri Aveline’nin hikâyesi bu bölümde de hızını kesmeden devam ediyor. Ancak yine oyunun müdavimi olanlar tarafından yapılan yorumlara bakılacak olursa Assassin’s Creed Liberation HD, gerek oyunun teknik özellikleri gerekse hikâyenin akıcılığı açısından serinin diğer bölümlerine göre biraz daha zayıf kalıyor.

Bu noktada en çok dikkat çeken konu, oyunu oynayanların hepsinin ağız birliği etmişçesine dile getirdiği hikâyenin çok fazla detaylı oluşu ve çok fazla yan görev bulunması. Mevcut yan görevler yüzünden maceranın sık sık kesintiye uğraması ve oyun karakterleri arasında çok uzun süren diyaloglar yaşanması akıcılığı yer yer kesintiye uğratıyor. Diğer taraftan Assassin’s bu bölümde farklı alternatifler de sunmuyor değil.

Oyunda başkarakter Aveline farklı personalara yani kimliklere bürünebiliyor. Bu kimlikleri oyunun akışına ve edindiğiniz göreve göre seçebilirsiniz. Köle, yüksek sosyeteden bir kadın ve en çok bilinen çekirdek suikastçı kimlikleri farklı silah donanımları ve avantajlarına sahip. Oynayıcıların yorumlarına bakılacak olursa bu karakterler içinde en kullanışlı olanı suikastçı. Farklı kesimler tarafından eleştirilere maruz kalmış olsa bile serinin bu son oyunu da diğerleri gibi ilgi görüyor.

Assassin’s Creed Liberation HD Trailer, Assassin’s Creed Liberation HD Oyunu izle, Assassin’s Creed Liberation HD Oyunu indir, Assassin’s Creed Liberation HD oyunu ne zaman çıkıyor, Assassin’s Creed Liberation HD oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML