Araba Tamir Etme Oyunu

Araba Tamir Etme Oyunu Car Mechanic Simulator 2014 Oyunu
Araba Tamir Etme Oyunu

Car Mechanic Simulator 2014 Oyunu İzle

Simulator Oyunlarının En İyi Araba Tamir Oyunu

Günümüzde gençlerin oyuna olan ilgisine bağlı olarak her geçen gün yeni oyunlar ortaya çıkmaktadır. Bu oyunlardan birine örnek verecek olursak; Car Mechanic Simulator 2014 oyunudur. Gençler günümüzde her türlü oyunu oynamaktadırlar. Bu oyun türlerine örnek verecek olursak; macera oyunları, yarış oyunları, futbol oyunları, bayan oyunları, iki kişilik oyunları ve asıl üzerinde duracağımız oyun çeşidi olan araba oyunları bulunmaktadır.

Üzerinde duracağımız araba oyunu Car mechanic Simuulator 2014 bu oyun oyunlarımız arasına yerine yakın tarihte almıştır. Oyuna bakıldığı zaman oyun araba tamiri yapmak üstüne kurulmuştur. Oyun araba tamiri yapmak ve arabaya istenilen renkte istenilen paçayı takmak ile olur.

Car Mechanic Simulator oyunu 3 Mart 2014 yılında piyasaya çıkmıştır. Oyun karşımıza HD olarak karşımıza çıkmaktadır HD olması oyunun daha da çekici olmasına katkı da bulunmaktadır. Oyunun bir diğer en önemli yönü ise oyunun karşımıza Türkçe olarak çıkmasıdır. Oyun diğer tamir oyunlarına göre Türkçe olması da oyunu daha çekici kılan diğer bir unsurdur.

Car Mechanic Simulator oyununa bakıldığı zaman oyun kişileri eğlendirmenin zaman geçirmenin yanında aynı zaman da kişiye arabalar hakkında da bilgi vermektedir. Oyun sayesinde araba karşılaştığımız bir sorunu oyun yardımı ile rahatça çözülebilinmektedir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8
Core 2 Duo 1.8GHz veya AMD eşdeğeri
2048 MB RAM
GeForce 9800GT ve üstü
DirectX Version 9.0c

Car Mechanic Simulator 2014 Trailer, Car Mechanic Simulator 2014 Oyunu izle, Araba Tamir Etme Oyunu indir, Car Mechanic Simulator 2014 oyunu ne zaman çıkıyor, Car Mechanic Simulator oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML