Alien: Isolation İnceleme

Alien: Isolation Oyunu İnceleme
Alien: Isolation Oyunu İnceleme

Alien: Isolation Oyunu İzle

Alien: Isolation Oyun İncelemesi

1979 yılında yapılan film kaldığı yerden devam ediyor, fakat bu kez oyun olarak. Tabi bundan sonraki senaryonun nasıl olacağı oyun kabiliyetinize kalıyor. Alien: Isolation 7 Ekim 2014 tarihinde oyun severlerle buluşmuştu. Geliştirici firma Creative Assembly olurken dağıtıcı firma Sega oldu. Tür olarak bilim kurgu sentezli korku tarzı olarak nitelenebilir. FPS özelliği ise oyunun tüm bölümlerinde karşınıza çıkacak. Üstelik korku öğelerini de barındırması FPS’yi daha da ilginç kılıyor.

Oyunun kahramanı ise, Alien filminin başrol oyuncusu Ellen Ripley değil, onun kızı Amanda Ripley’dir. Tabi bu arada filmdeki gibi bozuk aletleri de tamir etme yeteneğiniz var. Öyle ki, geminin her yerden dökülen bir parçasıyla karşılaşmanız yüksek ihtimal. En basitinden asansörün çalışmadığını görebilirsiniz. Ve tabi Alien. İşiniz hiç kolay olmayacak, fakat hayatta kalmak için onu yenmeniz gerekecek.

Oyun ilk başlarda kolayca alışılamayabilir. Biraz ısınma oyunları sonrasında oyun kurgusuna ve yapay zekaya alışabilirsiniz. Ayrıca imkanlarınızın kısıtlı olması, geminin bir enkazdan farklı olmaması Alien’a karşı işinizi zorlaştıracak. Xenomoph’a yani yaratığa kolayca lokma olmamak için tecrübe nerdeyse şart oluyor.

Korku öğesi de FPS tarzını iyice ilginçleştirmiş. Yani nerden geldiğinizi bilmez bir ruh hali içindesiniz. Ya kalorifer kapağından çıkarsa, ya kapının arkasında saklanıyorsa gibi belirsiz korku durumu oyuna sürükleyicilik katmış. Ses efektleriyse iyi not alıyor. Xenomoph betimlemesiyse diğer detay grafiklere göre çok daha iyi yapılmış. Kısaca beğeneceğinizi tahmin ettiğimiz bir oyun.

Alien: Isolation Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 (32bit) İşletim Sistemi
3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500 İşlemci
4 GB RAM
1GB (AMD Radeon HD 5550 or Nvidia GeForce GT 430) Ekran Kartı
DirectX Version 11
Geniş Bant İnternet Bağlantısı
35 GB Boş Sabit Disk Alanı

Alien: Isolation Trailer, Alien: Isolation Oyunu izle, Alien: Isolation Oyunu indir, Alien: Isolation oyunu ne zaman çıkıyor, Alien: Isolation oyunu çıktı mı, Alien: Isolation oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML