Age Of Wonders III İnceleme

Age Of Wonders III – Golden Realms Oyunu İnceleme
Age Of Wonders III - Golden Realms Oyunu İnceleme

Age Of Wonders III Oyunu İzle

Age Of Wonders III – Golden Realms Oyunu Hakkında Bilgi

İnternetin her alana girmesi ve gelişmesi günümüzde oynanılan oyunların şeklini de değiştirmiştir. Oyunlar ilk önceleri çocuklar arasında günlük hayata oynanırken bilgisayarın gelişmesi ile bilgisayar üzerinden oynanılmaya başlanmıştır ve son olarak da internet üzerinden online oynanılmaktadır. Age Of Wonders III – Golden Realms Oyunu da günümüzde internet üzerinden oynanan oyunlardan sadece bir tanesidir.

Age of wonders III – Golden Realms oyunu internet üzerinden çevrimiçi oynanmaktadır. Age of wonders III – Golden Realms oyunu savaş, strateji oyunu kategorisinde yer almaktadır. Oyunda asıl amaç düşmanları öldürmek daha fazla güçlenmek, daha fazla para kazanmak ve bu kazanılan daha fazla para ile rakipleri daha erken yenecek, hiç yenilmeyecek yeni ürünler satın almaktır. Yukarıdaki vidoyu izlediğinizde oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olacaksınız.

Age of wonders III – Golden Realms oyunun sistem gereksinimlerine bakıldığı zaman oyun minumum bilgisayar özelikleri; işlemci olarak 2,6 GHz hızında bir işlemciye ihtiyaç duyulmaktadır. Oyunun bilgisayar tarafından kasılmaması için ve rahat oynanması için 2 GB ram boş bellek alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Oyunun bilgisayar gereksinimlerine bakıldığı zaman oyun diğer bilgisayar oyunlarına göre biraz daha özellikli bilgisayarlarda oynanması gerekmektedir.

Age Of Wonders III Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 İşletim Sistemi
Intel Core 2 Duo E6600 @ 2.4 Ghz veya AMD Athlon 64 X2 5000+ @2.6 Ghz İşlemci
2 GB RAM
nVidia 8800 / ATi Radeon HD 3870 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
Yüksek hızlı internet bağlantısı
10 GB Boş Sabit Disk Alanı

Age Of Wonders III Trailer, Age Of Wonders 3 Oyunu izle, Age Of Wonders III Oyunu indir, Golden Realms oyunu ne zaman çıkıyor, Age Of Wonders 3 Golden Realms oyunu çıktı mı, AOF III oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML